• od 188.00 zł do 189.00 zł

Producent: Lekue

Opis produktu:

NACZYNIE DO PRZYGOTOWYWANIA W PIEKARNIKU GULASZY, POTRAWEK, RYB, LASAGNE, PAELLI

Łączy zalety gotowania na parze ze smakami i aromatami tradycyjnej kuchni i chrupiącym wykończeniem potraw

Brytfanna (ceramika HR), wytworzona ręcznie z burgundzkiej gliny, charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury (do 270 stopni C). Ma dopracowany, ergonomiczny kształt- wygodne, szerokie uchwyty i zaokrąglone brzegi, ułatwiające czyszczenie. Do idealnie gładkiej powierzchni nie przywiera żywność.

Lekka pokrywa, wykonana z najbardziej trwałego i bezpiecznego dla żywności silikonu platinum, umożliwia łatwe dodawanie składników w połowie pieczenia. Jest idealnie dopasowana do naczynia, zapewniając jego szczelność.

W STEAM&ROAST każde danie zostanie zdrowo ugotowane we własnych sokach, zachowując maksimum smaku, wartości odżywczych, soli mineralnych i aromatu. Po wstawieniu naczynia do piekarnika temperatura w nim wzrasta stopniowo. Ciepło i para wodna są równomiernie rozprowadzane, co umożliwia doskonałe upieczenie, wydobycie pełni smaku i aromatu potrawy. Aby uzyskać smakowicie przypieczone danie, wystarczy pod koniec gotowania zdjąć na kilka minut silikonową pokrywę.

Gotowe danie można podać bezpośrednio na stół – pozwala na to zarówno estetyka wykonania, jak i wyjątkowe właściwości ceramiki (długo utrzymuje ciepło).

WSKAZÓWKI:
-umyć przed pierwszym użyciem
-nie narażać na bezpośredni kontakt z ogniem
-w piekarniku umieszczać na dolnym poziomie
aby przypiec potrawę, należy zdjąć silikonową pokrywkę i użyć funkcji „grill”
-używać rękawic kuchennych, gdy naczynie jest gorące
-nie stosować ostrych narzędzi w kontakcie z pokrywą
-nie stosować ostrych gąbek do mycia

Do nabycia w sklepie internetowym LeDuvel

 

Tekst i zdjęcia: materiały LeDuvel