• od 45 zł do 46 zł

Producent: Oxo

Opis produktu:

ZESTAW DWÓCH SZCZOTECZEK 4W1 DO CZYSZCZENIA URZĄDZEŃ I POWIERZCHNI KUCHENNYCH, ORAZ INNYCH TRUDNYCH DO USUNIĘCIA ZABRUDZEŃ I OSADÓW.

Ten uniwersalny zestaw składa się z dwóch szczoteczek, z których każda ma dwie różne końcówki, służące do usuwania innego rodzaju zabrudzeń.

SZCZOTECZKA DO CZYSZCZENIA ZE SKROBAKIEM:
– wąskie rzędy mocnego włosia łatwo usuwają brud, pleśń i osad.
– kauczukowe wykończenie wierzchu szczotki zapewnia komfort i bezpieczeństwo, zapobiegając odgniataniu  kciuka podczas dociskania szczotki.
– szeroki, nylonowy skrobak pomaga usunąć przypieczone resztki jedzenia z formy lub brytfanny, trudne do usunięcia naklejki i etykiety z produktów, oraz wiele innych zabrudzeń znajdujących się na płaskich powierzchniach.

SZCZOTKA DO TRUDNODOSTĘPNYCH SZCZELIN I ZAKAMARKÓW:
– zapętlona szczoteczka o niewielkiej średnicy pomoże dotrzeć do najtrudniej dostępnych ostrzy blendera, usunie zabrudzenia z zakamarków i odpływów sokowirówek, dokładnie wyczyści korki i zakrętki.
– kauczukowa końcówka ułatwia pozbycie się brudu i osadów z wąskich szczelin, np. między blatami, przy krawędzi zlewu lub przy odpływie.
OBIE SZCZOTKI:
– wykonane z bardzo trwałego włókna, mają miękkie, super-wygodne, antypoślizgowe uchwyty
– doskonale leżą w dłoni, nie wyślizgują się nawet gdy szczotka jest mokra i amortyzują wstrząsy wytwarzane podczas szorowania, dzięki czemu dłoń się nie męczy.
– dodatkowy klips łączy szczotki, dzięki czemu są one zawsze razem, w tym samym miejscu.

Szczotki można myć w zmywarce.

Do nabycia w sklepie internetowym LeDuvel

 

Tekst i zdjęcia: materiały LeDuvel