• od 164.00 zł do 165.00 zł

Producent: Lekue

Opis produktu:

WKŁADKA DWUPOZIOMOWA UMOŻLIWIAJĄCE GOTOWANIE NA PARZE W STANDARDOWYM GARNKU- OSZCZĘDŹ CZAS, ZYSKAJ ZDROWIE.

Inspirowany kuchnią azjatycką, wykonany z odpornego na wysokie i niskie temperatury platinum silikonu, nadaje się do gotowania dwóch potraw jednocześnie.

Wkładka umożliwia przygotowanie smacznych i pełnowartościowych posiłków w domu dla dużej rodziny– idealne rozwiązanie dla zapracowanych i dla wszystkich, którzy dbają o linię.

Silikon, produkowany przez firmę Lekue, jest powłoką nieprzywieralną, bardzo trwałą i komfortową w użytkowaniu- nie pozwala na rozwój bakterii. Platinum silikon to ten sam materiał, z którego wykonuje się smoczki dla niemowląt więc jest to materiał zdrowy i nie ma żadnego oddziaływania na gotowaną żywność. Żywność nie przylepia się do powłoki i nie przypala się.

Dzięki konstrukcji wkładki nie ma problemów z wyjęciem jej z garnka.

Łatwa do utrzymania w czystości– można myć w zmywarce.

SPOSÓB UŻYCIA:

Umieść potrawy, które mają się dłużej gotować, w dolnej części wkładki. Gdy woda w garnku się gotuje, należy zdjąć pokrywkę i włożyć wkładkę do garnka (o średnicy 25.5–27.5 cm) upewniając się, że woda nie dotyka wkładki. Nigdy nie stawiaj kompletu bezpośrednio na ogniu. Produkt wolny od BPA. Można używać w kuchence mikrofalowej oraz w piekarniku do temperatury do 2200 C.

Do nabycia w sklepie internetowym LeDuvel

Tekst i zdjęcia: materiały LeDuvel